Ballina Etiketimet Vrasës serial

Etiketim: vrasës serial

U birësua nga vëllai i vrasësit serial që i vrau nënën

Heather Robinson u birësua kur ishte foshnje pasi nëna e saj biologjike u vra. Prindërit që e rritën ishin të dashur me të dhe Robinson...

Dyshime për vrasës serial, disa të arrestuar

Në pak javë në vendndodhje të ndryshme në Maqedoninë e Veriut janë gjetur 3 persona të vdekur të cilët në rrethana ende të panjohura...

Vrau 85 pacientë, burg përjetë infermierit vrasës serial

Një infermier gjerman është burgosur për jetë të enjten për vrasjen e 85 pacientëve nën kujdesin e tij. Niels Hoegel, i cili u konsiderua vrasësi...

Ekzekutohet vrasësi serial i 10 grave, historia tronditëse e viktimës që...

Një vrasës serial në Florida, Bobby Joe Long është vrarë mbrëmjen e së enjtes. Bobby Joe Long arriti të vrasë 10 gra që kur 'aventura'...

U kap në Kakavijë, kush është vrasësi serial nga Ukraina

Mbrëmjen e djeshme në Kakavijë u arrestua një shtetas i huaj i cili dyshohet se ishte një vrasës serial. Ditën e sotme zbulohen detaje të...

“Përbindëshi i litarëve”, ka ekzekutuar të paktën 60 shoferë

''Përbindëshi i litarëve'', është etiketuar vrasësi serial i taksistëve. “Nuk i mbaj mend të gjithë fytyrat e tyre pasi kanë qenë shumë, mos më...

Hetohen 17,000 njerëz për të zbuluar vrasësin serial

Një person i dyshuar për një seri vrasjesh dhe përdhunimesh të grave është arrestuar nga policia në qytetin rus të Ekaterinburgut. Krimet kanë ndodhur...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com