Ballina Etiketimet Votat e Panucci-t

Etiketim: votat e Panucci-t

Zbardhen votat e Panucci-t dhe kapitenit të Shqipërisë për çmimet e...

Ashtu siç e do zakoni, në çmimet e "The Best" nga FIFA kanë votuar edhe trajneri dhe kapiteni i Kombëtares Shqiptare. Pra në këtë mënyrë...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com