E shtunë, Qershor 15, 2019
Ballina Etiketimet Voltana Ademi

Etiketim: Voltana Ademi

Kryebashkiakja publikon videon: E frikshme në Shkodër, çfarë ndodhi mbrëmë

Temperaturat e larta të ditëve të fundit kanë krijuar një situatë aspak normale në mbarë vendin, ku janë shënuar vatra të shumta zjarri. Një situatë...

Rama poston fotot dhe “thumbon” Voltanën: Si e donte dhe…

Këtë mëngjes, kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke i uruar ndjekësit e tij me ndryshimin e urës së Bunës, të shoqëruar edhe...

Presidentja e Vllaznisë: Bakaj? Histori shqiptare, që një lojtar dezerton në...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, njëkohësisht edhe presidentja e Vllaznisë, Voltana Ademi ka treguar situatën që është krijuar në kampin kuqeblu. Ademi e cilëson si...

Voltana Ademi i përgjigjet Ramës me një VIDEO: Shkodra do të...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi i është përgjigjur akuzave të Kryeministrit Edi Rama, që ky i fundit bëri sot nga Shkodra gjatë...

Reagimi – Ademi: Bashkia s’kishte ftesë për fillimin e punimeve tek...

Ka reaguar në rrjetin social Facebook kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, lidhur me komentin se punonjësit e bashkisë ishin në protestë për...

Rama i përgjigjet Voltana Ademit: Vaj me det për Shkodrën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot ndaj akuzave të kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi. Reagimi i plotë i Kryeministrit: SHËNIMI I DITËS Ja ç'paska postuar sot kryebashkiakja...

Voltana Ademi sfidon Ramën: Në qofsh burrë, ec e konkuro përballë...

"Kryeministër, sa herë flet për Shkodrën ti bën autogol! Shumë komode të të kem ty kundershtar politik." Kështu e ka nisur sot, kundërpërgjigjen e saj...

Miratohet plani rregullues i Shkodrës deri në 2030, Ademi: Është Kushtetutë!

Këshilli i bashkisë Shkodër i ndezi dritën jeshile planit të ri vendor, pasi KALOI ME 31 vota strategjinë e zhvillimit të territorit dhe projekteve....

Voltana Ademi, Ramës: Ti flet nga shtretërit e shokëve!

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama. Ademi deklaron se po të ishte në vendin e Ramës do t’i vinte turp...

Kafja e Madhe e Shkodrës “fut në sherr” Ramën me Voltanën

Kryeministri Edi Rama, gjatë një vizite pune në Shkodër, nuk ka "harruar", të thumbojë Kryetaren e Bashkisë. Dihet që Voltana Ademi dhe kreu i qeverisë,...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Suela Musta, si viktima model e këtyre 30 viteve….

Nga: Endira Bushati * Suela Musta, si viktima model e këtyre 30 viteve.... Suela Musta, sot është në burg... Informacionet...

Sulmi frontal i Ramës ndaj opozitës, tregon rreziqet e shtetit njëpartiak

Nga: Vincent W.J. van Gerven Oei Megjithëse ka kaluar vetëm një javë nga publikimi i përgjimeve Dako-Avdylaj, duket sikur...