E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Voltana Ademi

Etiketim: Voltana Ademi

Ademi mesazh Ramës: Boll me përçarje, Shkodra nuk është vendi yt

Teksa kryeministri Edi Rama ka nisur fjalimin e tij në mitingun e PS në Shkodër, kryetarja e baskisë Voltana Ademi i është drejtuar me...

Ademi thirrje Bushatit dhe Mesit: Më vjen zor që edhe ju...

Kryetarja e baskisë së Shkodrës Voltana Ademi i ka lëshuar një thirrje bashkëpatriotëve të saj në PS, Ditmir Bushati dhe Senida Mesi. Sipas Ademit, nuk...

Voltana Ademi drejton protestën, thirrje policëve: Mos provokoni, ne jemi vëllezër

Protesta marshim e Shkodrës është udhëhequr nga kryebashkiakja, Voltana Ademi. Ajo ka bërë thirrje që qytetarët të mos shkaktojnë akte dhune, ndërsa i ka...

Ademi: Më 1 korrik ose të gjithë në burg politik ose...

Në situatën e tensionuar në Shkodër, aty ku kryeministri Edi Rama ka nisur fushatën për zgjedhjet e anuluara të 30 qershorit, kryetarja e Bashkisë,...

Voltana Ademi s’i dha leje për takimin, Rama rikthen fantazmat e...

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, nuk i ka dhënë lejë kryeministrit Edi Rama, që të zhvillojë takimin e radhës në këtë qytet. Kjo ka qenë...

Voltana Ademi: Shkodra i ka hapur luftë kryemafiozit Edi Rama

Kryetarja e bashkisë Voltana Ademi u shpreh mbrëmë para drejtorisë së policisë së Tiranës ku u shoqërua ish-deputeti Bradh Spahia, se Shkodra i ka...

Braçe sulmon Voltana Ademin: Do të përballet me ligjin

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka sulmuar ashpër kryebashkiaken e Shkodrës, Voltana Ademi, referuar ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e kaluar, ku një grup personash i vunë...

Voltana Ademi përgënjeshtron lajmin e djegies së shkollës në Shkodër.

Në një lidhje direkte në emisionin Open të Eni Vasilit, zonja Ademi tha se nuk është djegur shkolla, siç është raportuar nga disa media. "Janë...

Përplasje në Shkodër, Ademi: Persona të paidentifikuar kanë hyrë në KZAZ

Edhe këtë të martë ka pasur përplasje në KZAZ nr.2 në Shkodër mes Policisë së Shtetit dhe Policisë Bashkiake. Kryetarja e bashkisë së Shkodrës,...

Voltana Ademi letër Policisë, kërkon mbështetjen për lirimin e KZAZ-ve

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i ka dërguar një kërkesë zyrtare Policisë së këtij Qarku, ku i kërkon mbështetjen për lirimin e...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com