E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Vogelushi

Etiketim: vogelushi

Video që të mbush me pozitivitet, vogëlushi ushqen gjyshin me Alzheimer

Videoja e mëposhtme do t’ju ngrohë zemrën dhe do t’ju mbushë me pozitivitet. Në të shihet një djalë i vogël, i cili ndihmon gjyshen...

Është vetëm 2 vjeç, kjo është dhurata që vogëlushi i bëri...

Ralfi është vetëm 2 vjeç dhe fitimet e tij janë të shumta falë rrjetit social Instagram.Askush nuk do e kishte menduar se ky vogëlush...

VIDEO-LIVE/ Spanja me zëmër në dorë! Ja çfarë po ndodh me...

Skuadra e shpëtimit ka filluar punën e saj për të hyrë në tunel. Tetë të dërguarit e skuadrës “Hunosa” do të duhet të zbresin...

Një prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni...

Vogëlushi që shikoni në fotografi është një prej personazheve më të dashur të publikut shqiptar. Spikati qysh në daljet e tij të para në ekran...

Policia e Shtetit surprizon vogëlushin në Bathore

Policia e Shtetit ka surprizuar një fëmijë të vogël në Bathore, i cili ka dëshirë të jetë pjesë e strukturave të policisë në të...

Po bëhej gati për fjalimin, vogëlushi me probleme me dëgjimin i...

Një djalë me probleme me dëgjimin i ka “vjedhur” audiencën Papa Françeskut pasi u ngjit në skenë në momentin kur Ati i Shenjtë do...

Është vetëm 2 vjeç, vogëlushi insiston për të larë në lavazh...

Një djalë vetëm 2-vjeçar po bëhet hit në internet. Ai është filmuar teksa pret radhën në lavazh për të larë scooterin e tij. Punëtori i lavazhit...

Vogëlushi birësohet pas dhunës së nënës, gjyshërit e kërkojnë

2 gjyshër nga Laçi edhe pse në kushte tejet të vështira prej kohësh janë vënë në kërkim të nipit të tyre 11-vjeçar. Kjo dramë...

Test: Kush është mamaja e vogëlushit?

Sipas një studimi, të punosh si agjent special i FBI-së është një ndër punët më të vështira për t’u pranuar. Më pak se 5%...

Sa komike! Vogëlushi tenton të ecë, qentë e imitojnë (Video)

Një fëmijë i vogël që ende nuk mund të ecë, zvarritet nëpër dysheme dhe dy qentë e imitojnë. Qentë Husky, të adoptuar nga familja  bëjnë...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com