E premte, Nentor 15, 2019
Ballina Etiketimet Vodafone

Etiketim: Vodafone

Një mesazh “smart” nga Shqipëria, për të gjithë botën

Çfarë mund t’i motivojë dy vajza nga Çekia për të përshkuar, në këmbë, alpet nga Mali i Zi, Thethi e për të mbërritur në...

5G në Britani – Vodafone nis shërbimin duke përdorur pajisje Huawei

Vodafone në Mbretërinë e Bashkuar ka nisur shërbimin 5G, duke u bërë operatori i dytë në Britani që e bën këtë nëpërmjet pajisjeve Huawei.  ...

Vodafone ju fton në kampin e inovacionit

A je i apasionuar pas teknologjisë dhe inovacionit? A keni dëshirë të njiheni me trendet e fundit të punës dhe të mësoni mbi eksplorimet e profesioneve...

Just shake it!

Me mirësjellje, ti mund të trondisësh botën! Por mund ta bësh fare thjesht edhe me telefonin që ke në duar. Nuk e beson?! Atëherë...

Programi që parandalon përhapjen e sëmundjeve epidemike

Eshtë një program krejt i ri, i vetmi i këtij lloji në botë, që do të aplikohet gjatë këtij viti, së pari në Gana,...

Interneti im i sigurtë

 Në rutinën e ditëve e harrojmë se sa dëm mund të na shkaktojnë gjithë të pabesët e internetit, pra viruset dhe programet e padëshiruara....

Festo me Vodafone Albania/ Po ti a e ke kodin për ulje?

Kush nuk e di ende se çfarë është kodi për ulje, do të çuditet po aq sa vajza e reklamës më të fundit të...

Vodafone prezanton konceptin  “Smart Summer”

Vodafone, njofton se ka dizenjuar një paketë produktesh ‘Smart Summer” bazuar në teknologjinë “Internet of Things” (IoT), paketë e cila përfshin mbrojtjen nga rrezet...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com