E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Vodafone Albania

Etiketim: Vodafone Albania

Dita e Dhurimit Vullnetar të Gjakut, tradita e 12 fushatave humane...

Për aq kohë sa numri i të prekurve nga sëmundja e talasemisë në Shqipëri, vazhdon të rritet ndjeshëm, nevojat për dhurim gjaku mbeten gjithmonë...

Vodafone Albania, bëhet sponsor zyrtar i skuadrës kombëtare të futbollit

Vodafone Albania do të jetë për 6 vjet sponsor zyrtar i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Kontrata e sponsorizimit për tre sezone radhazi u nënshkrua...

Vodafone, nga të parat kompani në botë me politikë përkrahëse për...

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Vodafone Albania prezanton për herë të parë në Shqipëri një politikë që përfshin përkrahjen dhe mbështetjen e punonjësve të...

Vodafone Albania blen të drejtën e përdorimit të frekuencave në brezin...

Më datë 7 Shkurt, Autoriteti i Komunikimeve Elektronike e Postare (AKEP), organizoi tenderin për dhënien e të drejtave të përdorimit të frekuencave në brezin...

“Vodafone Albania” reagon mbi kufizimin e përdorimit të telefonave celular gjatë...

Deklaratë e Drejtorit të Përgjithshëm të Vodafone Albania, Achilleas Kanaris, mbi kufizimin e përdorimit të telefonave celular gjatë procesit mësimor Vodafone Albania përkrah nismën më...

Vodafone Albania hedh ne treg paketat ”Summer Weekend”

Në këto ditë të çoroditura klimaterike, është bërë krejt normale që ndërsa jeni duke bërë plane fundjave me veten apo me miqtë, koha nxihet...

Vodafone reagon për vendimin e AKEP

Kompania e telefonisë celulare Vodafone ka reaguar lidhur me një vendim të Autoriteti për Komunikimet Elektronike dhe Postar për tarifat e reja në shërbimet...

Dyqanet e Vodafone Albania do të hapen edhe në 1 janar

Në ditën e parë të vitit, më 1 Janar 2018, atëherë kur komunikimi për të uruar njëri- tjetrin është më i rëndësishëm se kurrë,...

Një rrugëtim plot dashuri

Ky Dhjetor erdhi ndryshe për punonjësit e Vodafone Albania. Rrugëtimi nisi drejt Elbasanit. Të parët që u gëzuan ishin fëmijët e spitalit pediatrik të...

Vodafone Albania vlerësohet për kontributin e saj në zhvillimin ekonomik të...

Vodafone Albania u vlerësua me çmim për praktikat e punësimit  dhe zhvillimit të personave me aftësi të kufizuara si dhe për rolin kryesor në...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...