Ballina Etiketimet Vlores

Etiketim: vlores

Reagimi i parë i kryebashkiakut Leli pasi i dogjën makinën: Nuk...

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli mëngjesin e sotëm iu dogj makina. Leli deklaron se nuk i intereson ngjarja e sotme, pasi ka një problem familjar...

“Huligan, hajdut”, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit të Kadastrës që...

Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian Troci, ndërsa e akuzon atë se i...

Pezullohet TEC-i Vlorës, Ministria nuk hap ofertat e koncesionit 59 mln...

Pas shtyrjes 10 ditore të afatit të dorëzimit të ofertave, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka pezulluar për 10 ditë të tjera koncesionin e...

Pengmarrja? Dritan Leli thyen heshtjen dhe i përgjigjet Berishës

Kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli është shfaqur shëndoshë e mirë pak minuta më parë në qytetin e Vlorës, aty ku iu përgjigj interesimit të...

Denoncimi/ Merret peng kryetari i Bashkisë së Vlorës

Akuza të forta nga ana e ish kryeministrit Sali Berisha në adresë të kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Berisha i referohet mesazhit të një qytetari,...

Tentoi të ikte në Itali përmes Vlorës, arrestohet kosovari i kërkuar...

Një 32 vjeçar nga Kosova i shpallur në kërkim nga Interpoli, është arrestuar nga policia në Vlorë, pasi rezultonte në kërkim për pjesëmarrje në...

VIDEO/ Pa koment, pritja e studentëve të Vlorës për Kryeministrin

Kjo është pritja që i rezervuan studentët e Vlorës, kryeministrit Edi Rama, sot, në ditën e 16 të protestës së tyre.

Plazhet e ndotura të Vlorës. Ujërat e zeza dhe plehrat problematikat...

Kjo është pamja e plazhit të vjetër në Vlorë. Të jep idenë e një shkretëtire pavarësisht se sezoni ka nisur dhe arsyeja duket qartë,...

Rruga e Lumit të Vlorës – Gjiknuri: Brenda dy viteve do...

Brenda dy viteve rruga e Lumit të Vlorës do të jetë tërësisht e përfunduar. Kështu është shprehur ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri...

Tokat në bregdetin e Vlorës, parregullsi, nën hetim 7 përsona

Njesia Task Forcë në Policinë e Shtetit identifikon afro 100 hekarë tokë me probleme dokumentacioni në vijën bregdetare të Vlorës. Në hetim 7 persona, zyrtarë...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com