E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Vllaznia

Etiketim: vllaznia

Punonjësit e KF Vllaznia pa rrogë, Ademi: Fondet janë miratuar, pritet...

Kryetarja në detyrë e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka reaguar pas protestës së punonjësve të klubit të Vllaznisë, të cilët prej 6 muajsh nuk...

Humbja ndaj danezeve, Leka: Nuk kishim besim në vetvete, shkruajmë historinë...

Trajneri i ekipit të Vllaznisë në futbollit për femra, Nikolin Leka e konsideroi takimin e vajtjes së fazës së 1/32-ave ndaj Fortuna Hjorring si...

Video/ Vllaznia e pafuqishme, një penallti bën diferencën në Shkodër

Një gol i ka mjaftuar Fortuna Hjorring për të "prishur" ëndrrën e ekipit të Vllaznisë në futboll për femra. Në "Loro Boriçi" të Shkodrës, vajzat...

Vllaznia firmos edhe me mbrojtësin e kombëtares së Ugandës

Vllaznia bën një tjetër goditje në merkato, duke federuar edhe mbrojtësin 30-vjeçar nga Uganda Godfrey Walusimbi, i cili nuk ka mbërritur ende në Shkodër,...

Jonuz: Vllaznia është gati, kam luajtur shumë derbi në karrierën time

Trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz, ka folur para mediave për klasiken, e cila do të luhet nesër, ndaj Tiranës. Ai është shprehur se skuadra...

Ramadani zyrtarizohet te Vllaznia: Rikthimet janë të bukura!

Behar Ramadani është zyrtarizuar te Vllaznia. Mesfushori 29-vjeçar është prezantuar këtë të enjte para mediave nga klubi shkodran. Me kuqeblutë ai ka luajtur edhe...

Vllaznia e priste me kontratë në dorë, Junior firmos në Sllovaki

Teksa pritej të firmoste me Vllazninë, sulmuesi brazilian, Silvio Rodriguez, i njohur nga opinioni sportiv shqiptar si Junior ka zgjedhur një tjetër destinacion. 25 vjeçari...

Vllaznia zgjedh trajnerin, tekniku i ri ka drejtuar Kombëtaren e…

Pas firmave në kontratë me disa futbollistë të cilët do të jenë pjesë e skuadrës për sezonin e ardhshëm futbollistik, drejtuesit e klubit kanë...

“Zgjohet” Vllaznia, ja dy goditjet e para që bën në merkato

Vllaznia ka nisur përgatitjet për sezonin e ri futbollistik 2019-2020, duke bërë lëvizjet e para në merkato. Për t’u paraqitur sa më mirë në...

Zgjedhjet “kryqëzojnë” Vllazninë, shkodranët drejt pikiatës

Edhe pse është ngjitur në elitën e futbollit shqiptar, Vllaznia e Shkodrës mbetet në tunel dhe në errësirë të plotë. Klubit historik i ka...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com