Ballina Etiketimet Vladimir Mara

Etiketim: Vladimir Mara

”Çfarë bën për ta pasur mendjen të shëndoshë?”, Vladimir Mara përballet...

Vijon procedura në Këshillin e Lartë të Prokurorisë për marrjen në pyetje të kandidatëve për SPAK-un, një prej të cilëve është dhe prokurori i...

Skandali/ Shefi i policisë së Kamzës që del në përgjime, kunati...

Sali Skura, shefi i Komisariatit 5 në kohën e përgjimeve të dosjes “184” të vjedhjes së votave në Dibër e në vijim, rezulton se...

Prokurori i “Dosjes 339” kalon vettingun

Ditën e sotme Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin e ‘dosjes 339’, Vladimir Marën, i cili është gjithashtu kandidat për...

Saimir Tahiri sërish në Prokurori

Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të thërrasë për ta pyetur përsëri Saimir Tahirin në lidhje me akuzat të cilat rëndojnë mbi të. Burime nga...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com