Ballina Etiketimet Vjedh

Etiketim: vjedh

Serbët vjedhin këngën “Harem” (VIDEO)

Këngëtari Young Zerka, i cili veçohet për të kënduarit në stilin xhamajkan, vitin e kaluar solli këngën “Harem”, një këngë e shndërruar në hit...

Shqiptari i vjedh 710 mijë franga firmës, i lë në bixhoz...

Fajin për vjedhjen e kësaj shume kaq të madhe e ka varësia e të riut ndaj lojërave të fatit. Ai ka punuar në një...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com