E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Viziton Serbinë

Etiketim: viziton Serbinë

Presidenti francez, Emmanuel Macron, viziton Serbinë

Presidenti i Francës Emmanuel Macron do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Serbi. Siç raportojnë mediat, Macron do të jetë në Serbi në datat 15-16...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...