E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Vitit të ri shkollor

Etiketim: vitit të ri shkollor

Viti i ri shkollor, ftesa e Bankës së Shqipërisë: Nxënësit e...

Në prag të fillimit të vitit të ri shkollor, Banka e Shqipërisë fton nxënësit e shkollave të mesme të zgjedhin edukimin financiar si pjesë...

Në nisje të vitit të ri shkollor, Mziu: Qeveria qendrore, asnjë...

Në nisje të vitit të ri shkollor, Bashkia Kamëz deklaron se ka mungesë investimesh në sistemin arsimor të kësaj njësie administrative. Në një njoftim...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...