E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Video

Etiketim: Video

Video që po bën xhiron e botës, dy fëmijë me aftësi...

Janë cilësuar si persona me aftësi ndryshe, por autikët dhe personat me sindromë dawn arrin që të integrohen në jetën normale. Një video ku shikohet...

Video e David Beckham duke fjetur vendoset në murin e maternitetit...

Një video e David Beckham duke fjetur është vendosur për tu parë në spitalin e Londës, ku edhe ish-futbollisti lindi. Vepra e artit u realizua...

Pomepo inkurajon qytetarët: Na dërgoni video dhe foto kundër regjimit të...

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo u ka bërë thirrje iranianëve që të paraqesin videot dhe informacione të tjera që dokumentojnë “goditjen” e qeverisë ndaj protestuesve...

Gazetari i njohur: Kam një video, një tjetër kryetar bashkie do...

I ftuar në emisionin "Opinion" të Blendi Fevziut, gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se disponon një video, në të cilën përfshihet një kryetar bashkie i...

Pas protestës së opozitës, Rama bën lëvizjen e radhës

Opozita e bashkuar zhvilluan dje protestën e gjashtë madhështore. Më mijëra njerëz ishin në shesh për të protestuar kundër qeverisë. Por kryeministri Edi Rama ka...

VIDEO/ “Edi Ramën ta përzëmë…”, Jugu i këndon Sali Berishës me...

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ky dy shqiptarë nga jugu i vendit po i këndojnë me iso ish-kryeministrit të vendit Sali Berisha. Video...

Kamera e prishur i filmon gruan në shtëpi duke e tradhëtuar...

Një burrë nga Kina ka zbuluar aksidentalisht se gruaja e tradhëtonte me kryetarin e bashkisë. Ai e zbuloi tradhëtinë e gruas që kishte 20 vite...

Edhe Trumpit ia fshijnë videon

Një video e Trump në llogarinë e tij personale në Tëitter është hequr nga drejtuesit e platformës sociale për shkak se perdorte muzikë nga...

VIDEO/Sherr mes grave, askush nuk i ndan dot

Pamjet shokuese tregojnë se dy gra shkelmojnë, gërvishtin dhe tërheqin flokët e njëra-tjetrës, gjatë një sheri të egër në një garë kuajsh në Aintree...

Videoja që tronditi botën, vogëlushja lan dhëmbët e krokodilit

Një vajzë e vogël është bërë virale pasi u filmua duke pastruar dhëmbët e një krokodili. E veshur me një kostum banje, vogëlushja duket...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...