E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Video e papublikuar

Etiketim: Video e papublikuar

Video e pa publikuar më parë nga sulmi terrorist i 11...

Plot 17 vjet pas tragjedisë së 11 shtatorit në SHBA, shfaqen pamje të reja, të papublikuara më parë. Pamjet i përkasin momentit pak pas...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...