Ballina Etiketimet Victoria Beckham

Etiketim: Victoria Beckham

Victoria Beckham zbulon sekretin e martesës 20-vjeçare me David Beckham

Kanë kaluar dy dekada që nga dita kur Victoria dhe David Beckham kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Ata vazhdojnë të renditen dhe sot...

Sekreti ”Victoria Beckham” për një fizik elegant

Victoria Beckham, krahas stilit të pashoq në të veshur, mbetet tepër e lakmuar edhe për fizikun e saj. 45-vjeçarja së fundmi ka folur mbi...

Çfarë i ndodhi në fëmijëri Victoria Beckham?

Victoria Beckham, një ndër ikonat botërore të modës ka zbuluar se në fëmijërinë e saj ka rënë pre e bullizmit. “Më tallnin shumë në shkollë,...

Burimi i rinisë për Victoria Beckham është një pemë avokadoje

E keni vënë re që babai kohë merret ngapak me të gjithë përveç Victoria Beckham? Dikur, menduam se meritat i takonin salmonit, që e...

Krahas veshjeve Victoria Beckham nis një profil të ri biznesi

Prej disa ditësh ikona e modës, Victoria Beckham i ka lënë  ndjekësit edhe fansat e saj në kureshtje lidhur me një surprizë që ka...

Ndjekësit kryqëzojnë Victoria Beckham: Modelet e tua duken të sëmura, jepu...

Ndjekësit e së famshmes Victoria Beckham, e cila është mjaft potente në industrinë e modës, kanë reaguar mjaft keq pas imazheve të fundit që...

Victoria Beckham tregon arsyet përse nuk u rikthye me “Spice Girls”

Rikthimi i grupit të viteve 90-të “Spice Girl” në një tur koncertesh ishte po aq i bujshëm lajmi që ish-anëtarja Victoria Beckham nuk do...

Victoria Beckham zbulon sekretin për lëkurë të shëndetshme

Stilistja Victoria Beckham është një nga ikonat e stilit, veshjes por edhe kujdesit për veten. Këtë herë në një intervistë për “The Edit” ajo...

Victoria Beckham vesh këpucë dy numra të mëdha

Në çdo dalje publike Victoria Beckham është shfaqur shumë elegante, kjo edhe falë fizikut të saj. Stilistja e njohur është 45 vjeçe, por ka me...

Film i animuar për “Spice Girls”, pjesë edhe Victoria Beckham

Prej disa kohësh anëtaret e grupit të njohur “Spice Girls” janë  rikthyer duke realizuar një tur muzikor me hitet e tyre të vjetra, por...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Nga Lorenc Vangjeli - Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde...

“Prej Ramës humbet Shqipëria, Maqedonia dhe Zaev”, Gjekmarkaj: Si mund t’i besojë Europa

Nga Agron Gjekmarkaj - Paradokset si mallkim ciklik rrotullohen mbi hapësirën shqiptare! Më i fundit është edhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com