Ballina Etiketimet Vera Grabocka

Etiketim: Vera Grabocka

Vera Grabocka si rrallëherë në momente intime me Timo Fllokon (Video)

Nuk ka asnjë dyshim që Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë dy nga personalitetet më të suksesshme të artit shqiptar. Gjatë karrierës së tyre, regjisorja...

Kopjo e mamasë së saj, Vera Grabocka si rrallë herë publikon...

Prej vitesh vajza e vetme e regjisores së njohur Vera Grabocka, Linda jeton në Amerikë. Grabocka rrallëherë publikon foto të së bijës së saj madje...

Diana Ziu: Populli në këmbë, kënga ime do jetë pjesë e...

Kompozitorja e njohur Diana Ziu, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku e revoltuar listoi të gjitha arsyet...

Vera Grabocka i refuzon këngën, reagon Kujtim Prodani

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar këngëtari i njohur shqiptar Kujtim Prodani, i cili ka folur për jetën...

Si asnjëherë më parë Vera Grabocka uron vajzën për ditëlindje publikisht

Prej vitesh, Linda jeton në SHBA dhe për shkak se mbrëmë ishte spektakli i vallëzimit “Dance With Me”, Vera nuk mundi të ishte pranë...

Vera Grabocka siç nuk e kishim parë asnjëherë, transparente

Ndonëse qëndron pas spektakleve më të sukseshëm, për rreth tre dekada, daljet e saj në ekran janë të rralla, aq sa në gjithë karrierën...

Vera dhe Alketa marrin në dorën Festivalin e njohur

Pak ditë më parë, Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka mbyllën me sukses edicionin e dytë të programit për fëmijë “Në kurthin e Piter Pan”....

Vera Grabocka dhe Lindita Theodhori, në prag të 70-ve, por sa...

Regjisorja Vera Grabocka dhe këngëtarja Lindita Theodhori janë në prag të 70-ave, por nuk e njohin as plakjen dhe as pensionin. Ato joshin jo pak...

Këngëtari i njohur refuzon Vera Grabockën, ja arsyeja

Spektakli 'Dance With Me’ në Tv Klan po afron. Ndërsa në këtë fillim sezoni kanë nisur edhe përgatitjet për spektaklin. Sakaq, pak nga pak...

FOTO/ Vera Grabocka grua me fat, Timo Flloko i dedikon fjalët...

Timo Flloko është një nga aktorët dhe shkrimtarët më të dashur dhe të njohur shqiptar. Një pjesë e madhe e poezive të tij me...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...