E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Vellai

Etiketim: vellai

“Vëllai më qethi tullac që të mos e merrja për burrë,...

Stela Muçaj është vetëm 35 vjeçe dhe jeton në kushte ekstreme varfërie, në Sharrë të Tiranës. Jeta e saj ka kaluar përmes një kalvari të gjatë vuajtjesh,...

Krim i rëndë, vëllai qëllon me armë vëllanë

Një tjetër krim i rëndë ka tronditur sot vendin. Dy vëllezër janë zënë me njëri tjetrin në Xibër të Matit. Si pasojë e ngjarjes, njëri nga vëllezërit...

Zbulohet fotoja, vëllai që vrau për nderin e motrës

Zbulohet fotoja e Esat Canit, personit të akuzuar për vrasjen e 34-vjeçarit Arben Gjeci në fshatin Bastar i Mesëm; Gjeci, babai i tre fëmijëve, shofer i...

Bujar Nishani padit për shpifje Edi Ramën

Ish-presidenti Bujar Nishani ka paditur për shpifje kryeministrin Edi Rama. Padia e ish-presidentit vjen pas akuzës publike të  Edi Ramës ndaj tij. Sot kryeministri...

Dhuna brenda familjes, lushnjari rreh vëllanë më të madh

Në Divjakë të Lushnjes është regjistruar një tjetër episod i dhunës në familje. Një 21-vjeçar me iniciale R.L, ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht vëllanë e...

Vëllai vret aksidentalisht motrën 6-vjeçare me armën e prindërve

Një vajzë 6-vjeçare nga Missouri është qëlluar dhe vrarë aksidentalisht nga vëllai i saj më i madh në shtëpi. Autoritetet kanë njoftuar se prindërit nuk...

U përdhunua nga vëllai, 10-vjeçarja sjell në jetë djalin

Një vajzë 10-vjeçare, e cila mbeti shtatzënë pasi u përdhunua nga vëllai i saj i madh, solli në jetë një djalë. Fëmija, identiteti i së...

Vëllai i ngacmoi nusen, ajo merr dy fëmijët dhe ikën. Thirrja...

Një rast i pazakontë vjen sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24. Arjani është babai i 2 vajzave të vogla...

Denoncimet te Berisha: Ja si vëllezërit Rama po krijojnë monopolin online...

Pas mbylljes së llotarive sportive qëndron monopoli online që kontrollohet nga Kryeministri Edi Rama dhe vëllai i tij Olsi. Janë të shumta denoncimet që...

Martohet me të vëllain, flet 50 vjeçarja: Çfarë ndjej!

Një grua që u martua me vëllain e saj të humbur, pasi e takoi atë për herë të parë pas shumë vitesh, ka folur...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...