E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Vdes

Etiketim: vdes

Të shtëna me armë ndaj dy vëllezërve në Tepelenë, vdes njëri,...

Persona të armatosur kanë qëlluar ndaj dy vëllezërve në Tepelenë. Si pasojë e të shtënave ka mbetur i vdekur njëri prej tyre. Ndërsa tjetri ka...

E përplasi 17 vjeçari me motor, vdes në spital i moshuari

Një i moshuar i cili u përplas ditën e sotme nga një motor ka ndërruar jetë në orët e pasdites në spitalin e Lushnjës. Aksidenti ndodhi...

Filmon të shoqen duke vdekur për 8 minuta dhe nuk lajmëron...

Sara nuk arrinte që të merrte frymë, rënkonte dhe nuk kishte fuqi për të kërkuar ndihmë. I shoqi, nuk i vinte në ndihmë, nuk...

Aksident në Itali, vdes tragjikisht 42-vjeçari shqiptar

Një 42-vjeçar shqiptar është aksidentuar për vdekje në Itali. Sipas mediave italiane, viktima ështe shtetasi Mentor Carkaxhia me origjinë shqiptare, por banues në Bondeno. 42-vjeçari po...

U plagos me thikë brenda shtëpisë, vdes foshnja 3-javëshe

Një foshnje vetëm 3 javësh ka ndërruar javë, vetëm pak ditë pasi u plagos me thikë sëbashku me nënën e tij 21-vjeçare. Gruaja vazhdon...

Aksident në Korçë, vdes një person

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Korçë-Drenovë. Nga të dhënat e para mësohet se një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes...

Durrës, 39-vjeçari godet të moshuarin, vdes në spital

Një i moshuar ka humbur jetën pasi u godit nga një 39-vjeçar gjatë një konflikti të çastit në Durrës më 20 korrik. 80-vjeçari me iniciale...

Vdes një tjetër shqiptar në burgun grek, ngjarja mbahet e fshehur

Shkon në gjashtë numri i vdekjeve në burgjet e vendit fqinj. Një ngjarje që u mbajt e fshehtë nga autoritet dhe media vendase. Ngjarja ka ndodhur...

Tjetër viktimë, vdes punonjësi në fabrikën e inerteve në Përmet

Një tjetër viktimë është regjistruar ditën e sotme në vend. Një 60-vjeçar, punonjës në fabrikën e inerteve, ka humbur aksidentalisht jetën në Përmet. Policia raporton...

VIDEO/ E përplasi treni, vdes në spital 16-vjeçari. Ishte me kufje

Një aksident hekurudhor ka ndodhur rreth orës 11:00 në Durrës. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se treni ka aksidentuar një nxënës të shkollës...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...