E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Vdes biznesmeni

Etiketim: Vdes biznesmeni

I dha të gjitha paratë për bamirësi, milioneri mysliman vdes nga...

Është gjithmonë mirë të dëgjojmë që njerëz të pasur japin para për bamirësi, për njerëzit që janë në nevojë, për shtresa të caktuara të...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com