E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Vdekje

Etiketim: vdekje

VIDEO/ Dalin pamjet e aksidentit me vdekje në tunelin Tiranë-Elbasan, dyshohet...

REPORT TV publikon videon ekskluzive të momentit kur Elton Macolli dy net më parë u aksidentua për vdekje në tunelin e Elbasanit me makinën me të...

Gati 1500 persona kanë vdekur këtë verë në Francë nga vapa

Gati 1.500 (më shumë se mesatarja) vdiqën në Francë këtë verë për shkak të valëve të nxehta, ka njoftuar sot ministria e shëndetësisë. 1,435 njerëz...

Instat: Më shumë lindje në Tiranë, në Berat vdekje

INSTAT publikoi sot të dhënat demografike për tremujorin e dytë të këtij viti. Gjatë tremujorit të dytë 2019, numri i lindjeve tejkaloi me 1.585...

Tragjike në Itali, përplasen për vdekje 2 të rinj shqiptarë

Një aksident tragjik ka ndodhur në Itali, me pasojë vdekjen e dy të rinjve shqiptarë. Mediat italiane raportojnë se kanë mbetur viktima shqiptarët Ergi...

53 fëmijë vdesin nga konsumi i frutit ekzotik

''Të paktën 53 fëmijë kanë vdekur në Indinë veriore në 10 ditët e fundit nga një sëmundje vdekjeprurëse e trurit që besohet të ketë...

Mos e hani këtë peshk të lirë, mund t’u çojë drejt...

Peshku Basa (fileto Pangasius) shitet në formën e filetos së ngrirë në mbarë Evropën me një çmim shumë të lirë. Arsyeja pse është kaq...

Çfarë ndodh mes vdekjes dhe ringjalljes? Ja çfarë thonë shkencëtarët

Çështja e jetës pas vdekjes është një mister i vjetër sa edhe vetë njeriu, për të cilin mund të mos gjejmë përgjigje derisa ta...

Makina përplas për vdekje 12-vjeçarin, drejtuesi i mjetit largohet nga vendngjarja

Një automjet ka përplasur për vdekje një 12 vjeçar në Margegaj, të Tropojës. Bëhet e ditur se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendgjarja pas...

Aksident me pasojë vdekje në Fushë-Krujë

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar pasditen e sotme në pranë fshatit Nikël në Fushë Krujë. Ende janë të paqarta rrethanat e ngjarjes. Forcat e...

U dënua me vdekje, Pakistani liron gruan e krishtere

Një gjykatë pakistaneze ka anuluar dënimin me vdekje ndaj një gruaje të krishterë të akuzuar për blasfemi, një çështje kjo që ka polarizuar vendin....

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com