E shtunë, Nentor 16, 2019
Ballina Etiketimet Vazhdojnë protestat

Etiketim: Vazhdojnë protestat

Vazhdojnë protestat në Beograd: Të dorëhiqet Vuçiç

Mijëra qytetarë kanë protestuar të shtunën në Beograd kundër Qeverisë së Serbisë, në demonstratat që po vazhdojnë që nga dhjetori i vitit të kaluar,...

EDITORIAL

Andi Bejtja: Meta diga e fundit për mbrojtjen e Kushtetutës

Në emisionin “Zonë e Lirë” te Arian Çani ishin të ftuar këtë të premte Andi Bejtja, Blendi...

FORUM

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...

Luan Rama: Marrëzia nuk ka nevojë për noter…

Nga Luan Rama* Edhe pse në fakt ngjarja është e vërtetë, pra është e vërtetë që një...