Ballina Etiketimet Vasili

Etiketim: vasili

Raporti i DASH, Vasili: Demaskon shtetin e drogës së Ramës

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar raportin e DASH lidhur me trafikimin e drogërave të forta dhe parave të pista...

Përgjimet mes drejtorit të policisë dhe Fredi Alizotit, Vasili: Rama është...

Ish-kryetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili, teksa ka publikuar videon dhe bisedën e transkriptuar ku denoncohet komunikimi i drejtorit...

Protesta, Vasili: Policia provokon në mënyrë të vazhdueshme me altoparlant

Nga protesta përpara Parlamentit, ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale Petrit Vasili, tha se ka qenë një...

Policia reprezalje te “Astiri”, Vasili: Kjo është Qeveri maskarenjsh

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili akuzon qeverinë se po u bën presion njerëzve të thjeshtë në zonën e Astirit të cilët...

Vasili: Europa nuk kurseu gjigandë si Kohl dhe Kraksi përballë korrupsionit!

Ish deputeti i LSI Petrit Vasili ka komentuar deklaratat e delegacionit të PE se problemet nuk zgjidhen duke djegur mandatet dhe se kriza poltike...

Denoncimi i “Corriere della sera”-s, Vasili: Edi Rama, mishërimi i shtetit...

Trafiqe dhe tregime nga “Albanistani”. Kështu titullohet artikulli i botuar sot në gazetën italiane “Corriere della Sera”, ku trajtohen lidhjet e Shqipërisë me drogën,...

Vasili: Qytetarët mbyllën në çark Ramën, frikacakun më të madh

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili, përmes një postimi në facebook, teksa falenderon qytetarët për protestën e  sotme, thotë se këta të...

Vasili: Nesër nuk do të ikim ne, do të ikë Rama

Gjatë takimit me strukturat e LSI-së në Njesinë nr.11 në Tiranë, Kreu i Grupit Parlamentar i kësaj force politike, Petrit Vasili ka ironizuar me...

Vasili: Kemi vetëm 1 kusht për Edi Ramën në protestën e...

Kreu i grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili i ftuar në studion e Syri.net, ka komentuar atë  se çfarë pritet të...

“Unaza”, Vasili: Qeveria dhe Bashkia janë kapur me preshin e korrupsionit...

Reagimi i plotë Petrit Vasilit Preshi nga ketu e deri ne Washington!!! Qeveri e bashki u leqendisen tej e ndane dhe jane kapur me preshin e...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com