Ballina Etiketimet Vasili

Etiketim: vasili

Vasili dakord me gazetarin gjerman: Rama, gangster dhe gënjeshtar

Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, në një shkrim të muajit maj e konsideronte kryeministrin Edi Rama një "gangster" dhe Shqipërinë "një shtet të...

Rruga Milot-Balldren, Vasili: Deputetët përgjegjësi penale për grabitjen e 330 milion...

Zyrtari i lartë i LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar sërish për atë që opozita e quan si grabitje në rrugën Milot-Balldren. Përmes një postimi...

Progres-raporti i KE, Vasili: Askush nuk pret surpriza

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në Ditarin e orës 09:00, nga ku foli për pritshmëritë për progres-raportin...

Vasili nxjerr videon: Rama, egërsisht kundër Presidentit Trump. Pse heshtën ndërkombëtarët?

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili i kujton partnerëve ndërkombëtarë që kanë nisur të hedhin sytë e kritikave nga kreu i Qeverisë,...

Shkrirja me akademitë e Ballkanit, Vasili: Shahini kërkon ta djegë krejtësisht...

Ish-kryetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj idesë së ministres së Arsimit Besa Shahini për shkrirjen...

Vasili: Mogherini bëri qokën e fundit. Qeveria moniste

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili i ftuar në studion e News24 në rubrikën “Opinion”, foli për situatën politike dhe protestën e...

Vasili dhe Braimllari te Policia e Tiranës, në mbështetje të protestuesve...

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili dhe Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari në mbështetje të qytetarëve protestues të Unazes së Re. Vasili dhe...

Vasili: Vetingu në polici u zhbë, dhe u kthye në një...

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili e konsideron skandaloze heshtjen e ndërkombëtarëve përpara zhbërjes e kapjes se Vetingut në polici. Përmes një reagimi...

Pastrimi i qytetit në përkujtim të dëshmorëve, Vasili: Ky është një...

Ish-kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj nismës së Bashkisë së Tiranës që në maj të...

Ankohet se i bllokojnë rrugën, Vasili i nxjerr videon kur Rama...

Kryeministri Edi Rama prezantoi sot përpara qytetarëve Gledjan Llatja si kandidat i PS për Bashkinë e Elbasanit. Takimi nisi me një kundërpërgjigje për simpatizantët dhe ish- deputetët...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com