E premte, Nentor 15, 2019
Ballina Etiketimet Vasili

Etiketim: vasili

Negociatat, Vasili: Për shkak të Ramës dhe mashtruesve të tij u...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili deklaron se pas lajmit tronditës për moshapjen e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Europian dhe njëherazi...

Vasili: Albin Kurti flet shumë qartë për miqtë e zemrës të...

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti doli fitimtar i zgjedhjeve të parakohshme palamentare në Kosovë. Në lidhje me marrëdhënien me Shqipërinë, Kurti më herët është...

Tërmeti/ Vasili: Llafazanët e qeverisë të shkojnë në zyra dhe të...

Ku është shtabi i emergjencave civile? Kjo është pyetja që ngre nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, pas tërmetit të fortë që tronditi vendin dhe që...

Arena Kombëtare, Vasili: Stadium çalaman dhe me patericë (parash)

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, përmes një postimi në facebook, ka folur për Arenën Kombëtare. Teksa e cilëson këtë të fundit si stadium çalaman...

“30 qershori”, Vasili: OSBE vulosi shkatërrimin e shtetit nga rilindja antishtet

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar gjatë ditës së sotme lidhur me raportin e OSBE/ODIHR-it, duke u shprehur se ai...

Fundi ekonomik, Vasili: Rama rrëmben lekët e shqiptarëve dhe kënaq oligarkët

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, thotë se në vend ka ardhur fundi ekonomik. Përmes një postimi në facebook, ai akuzon kryeministrin Edi Rama si...

”Dosja 184”, Vasili: Zyrtarët e PS nuk i shpëtojnë drejtësisë

Pas vendimit të Prokurorisë së Krimeve të Rënda për të shpallur moskompetencë për dosjen e bujshme “184” të përgjimit të zyrtarëve të PS në...

Xhamia e Gjirokastrës, Vasili i kthehet Ramës: Tjetërsim bastardues i trashëgimisë...

Kryeministri Edi Rama ka uruar paraditen e sotme të gjithë besimtarët myslimanë, të cilët festojnë Kurban Bajramin, që është një ndër festat më të...

Dokumentari i RAI 3, Vasili: Antimafia italiane demaskon me fakte qeverinë...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili publikon në faqen e tij zyrtare në rrjetet sociale dokumentarin e plotë që u publikua këtë...

Vasili: Raporti i DASH, fytyra e vërtetë e kriminalizuar e qeverisë...

Raporti i sotëm i Departamentit Amerikan të Shtetit tregon qartë fytyrën e vërtetë të qeverisë Rama. Kështu shprehet nënkryetari i LSI, Petrit Vasili në një...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com