E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Varri 2100-vjeçar

Etiketim: varri 2100-vjeçar

I bërë nga shkëmb dhe me gurë të çmuar, arkeologët gjejnë...

Arkeologët kanë bërë një gjetje të pazakontë në varrin e një gruaje të re, në një vend-varrosje misterioz, të quajtur “Atlantis rus”. Një pajisje e...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com