E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Vangjush dako

Etiketim: vangjush dako

Dako nuk komenton përgjimet e reja

Kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako nuk ka pranuar të komentojë përgjimet e reja që kanë dalë ditën e sotme nga media gjermane...

“Bild” nxjerr përgjimet e reja mes Vangjush Dakos dhe Astrit Avdylajt

Ashtu siç kishte paralajmëruar gazetari Piter Tide, gazeta prestigjioze gjermane “Bild”, ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdylajt të grupit të Shijakut dhe Vangjush Dakos...

Hetimet për Dakon, do të merren në pyetje të gjithë personat...

Pas pyetjes së kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, Prokuroria e Krimeve të Rënda do të vijojë me marrjen e deklarimeve të personave të tjerë...

Pas Dakos, në pyetje edhe shtabi i PS e zyrtarë lokalë...

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, nuk ka qenë i vetmi që është marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për hetimet që...

Vangjush Dako thirret te Krimet e Rënda për “dosjen 339”

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku është pyetur në lidhje me atë që quhet...

Nuk kandidoi Dakon, Rama: I besuam fuqisë së gruas

Kryeministri Edi Rama, në një konferencë për mediat, ka folur për kandidatët e vendosur nga PS për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Për herë të...

FOTO/ “Jo vetëm Tahiri, Rama peng edhe i Vangjush Dakos”

Kryeministri Edi Rama peng i kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako. I këtij mendimi është ish kryeministri Sali Berisha, i cili përmes një fotomontazhi ku shfaqet...

Vangjush Dako lëshon Durrësin pas tre mandatesh, ja cila është gruaja...

I shumëpërfolur dhe i akuzuar pa fund nga opozita, kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako pritet të lërë këtë post pas tre mandatesh rresht. Vetëm disa...

Dako për mitingun e PD: Më shajnë qytetin se është shtruar...

Kreu i Bashkisë së Durrësit tashmë prej tre mandatesh në këtë post, Vangjush Dako ka reaguar pas mitingut të mbajtur nga PD në qytetin...

“Gjush të flaku nëntoka”, çfarë shkruan Berisha për Dakon

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkruar një status në profilin e tij në “Facebook”, ku nënvizon se Vangjush Dako dje kishte përgatitur një antimiting ndaj...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com