E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Vangjush dako

Etiketim: vangjush dako

Pas ikjes së Dakos, Durrësi organizon Festën e Akullores

Kur Vangjush Dako ishte në qendër të akuzave për përgjimet e bandës së Shijakut, në gjithë justifikimet që dha, në opinion ngjiti më shumë...

Vendim politik për rastin Dako? Braçe: Kushdo nën akuzë duhet të...

Në një dalje për mediat, zv/kryeministri Braçe u pyet për rastin e Vangjush Dakos, të cilit DASH i ka ndaluar hyrjen në SHBA. I pyetur...

Vangjush Dako s’lejohet të hyjë në SHBA, vjen reagimi i parë...

Kryeministri Edi Rama ka komentuar sot në rrjetet sociale vendimin e DASH që i ndalon hyrjen në SHBA ish-kreut të bashkisë së Durrësit, Vangjush...

“Përgjimet”, Vangjush Dako thirret në Gjykatën e Krimeve të Rënda

Ish-kryetari i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka marrë fletëthirrje nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Fletëthirrja lidhjet me hetimin e dosjes “339”, por "Ora...

Akuzohet për korrupsion. Vangjush Dakos dhe familjes së tij i ndalohet...

Departamenti i Shtetit ndalon hyrjen në Shtetet e Bashkuara të Kryetarit të Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako dhe anëtarëve të familjes së tij. "Vendimi, i...

Zjarri në Bashkinë e Durrësit, Dako: Nuk pati asnjë dëm në...

Mbrëmjen e djeshme kati i parë i Bashkisë së Durrësit u përfshi nga flakët. Në lidhje me këtë ngjarje reagoi edhe  Kryetari i kësaj bashkie...

Dako për përgjimet e “Bild”: Pse po hidhet baltë për Durrësin

Kryetari aktual i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako teksa i uroi mirëseardhjen kryeministrit Edi Rama në takimin elektoral, zgjodhi t’u përgjigjej  edhe kritikave pas...

Berisha publikon videon: Dako duke festuar me Astrit Avdylajn

Pak ditë më parë kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako duke fokur për përgjimet e publikuara nga gjermania “Bild” u shpreh se nuk e njihte...

Përgjimet/ Shokon sërish Dako: Ne i mirëpresim personat e dënuar të...

Vazhdon të shokojë Vangjush Dako me mbrojtjen që i bën Astrit Avdylajt, ku edhe sonte në Report Tv e ka cilësuar si një gjë...

Koço Kokëdhima: Barku që pjell pushtetin e mafies

Nga Koço Kokëdhima - Publikimi i 6 përgjimeve të fundit të dosjes 339 prej gazetës më të madhe në Europë, BILD, mund të ketë habitur...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com