Ballina Etiketimet Valon Berisha

Etiketim: Valon Berisha

Berisha: Gati për “luftë” ndaj Çekisë, duam të vijojmë ëndrrën

Valon Berisha e cilëson shumë të rëndësishme sfidën ndaj Çekisë, që do të luhet nesër në mbrëmje. Mesfushori që aktivizohet te Lazio në Italipranoi...

Anglia fitoi 5-3, por lojtari i ndeshjes u shpall një lojtar...

Anglia ndaloi ecurinë pozitive prej 15 ndeshjesh pa humbje të Kosovës, por Dardanët morën vlerësime të shumta pas këtij takimi edhe pse u mundën...

“Vetëm një flamur mund të valvitet në stadiumet e Ballkanit”, postimi...

Pas arrestimit të 8 shtetasve çek, që po planifikonin hedhjen e një droni me mbishkrimin “Kosova është Serbi”, i pari që ka reaguar në...

Tare: Valon Berisha është një luftëtar i madh!

Valon Berisha është prezantuar te skuadra e Lazios. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, këtë verë la Salzburgun e Austrisë për t’iu bashkuar italianëve të...

99 futbollistë me mbiemrin Berisha

Në futboll janë 99 lojtarë që mbajnë mbiemrin Berisha por Etrit Berisha ishte me vlerën më të madhe në treg. Por gjërat duket se...

Valon Berisha i kryen me sukses testet mjekësore te Lazio

Valon Berisha do ta veshë fanellën e Lazios sezonin e ardhshëm Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, ka kryer me sukses testet mjekësore te...

Berisha shënon, por nuk mjafton përballë ekipit që vendosi rekordin më...

Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, ka qenë protagonisti i natës së sotme në Ligën e Europës, duke gjetur rrjetën për skuadrën e...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...