E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Valdrin Pjetri

Etiketim: Valdrin Pjetri

Unaza e Re prek 424 pasuri, ZRPP: Gati të ndihmojmë çdo...

Në një kohë kur banorët e ‘Astirit’ protestojnë në shenjë proteste për shembjen e banesave të tyre, Zyra Qendrore e Regjistrimit të Pasurive të...

Dosjet për regjistrimin e pasurive të paluajtshme, Pjetri: Duhet të plotësohen...

Qytetarët duhet të plotësojnë dosjet për regjistrimin e Pasurive të Paluajtshme vetëm me një akt-verifikimi. Deklarata vjen nga kryeregjistruesi, Valdrin Pjetri, në mbledhjen me...

Trualli i Teatrit Kombëtar, Vokshi: Informacion i pasaktë, ju kanë urdhëruar

Kreu i Hipotekës, Valdrin Pjetri është thirrur në Komisionin e Medias për të dhënë sqarime sa i takon çështjes së truallit të Teatrit Kombëtar....

Teatri Kombëtar, PD thërret për të dëshmuar kreun e Hipotekës

Deputetët e Partisë Demokratike kanë thirrur për të dëshmuar në Komisionin Parlamentar të Kulturës, kreun e Hipotekës Valdrin Pjetri, ditën e mërkurë në datën...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...