E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Valdrin Pjetri

Etiketim: Valdrin Pjetri

Basha: Problemi i Valdrin Pjetrit nuk është individual. Rama kërkon t’ia...

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaron se zgjidhja që kishte Edi Rama për Shkodrën ishte të bënte qytetar të parë të Shkodrës një trafikant droge, një...

Pezullohet betimi i Valdrin Pjetrit

Të martën Partia Demokratike publikoi dokumente të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i PS, Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në...

Zëri i Amerikës konfirmon: Valdrin Pjetri i dënuar në Itali

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot dokumenta të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së...

“Rrugët” nuk janë hiç “të ndara”, krimi është Edi Rama!

Nga Gent Strazimiri* Pas 19 kriminelëve në parlament, 15 kryebashkiakëve e dhjetra administratorëve, Valdrin Pjetri është fotoja më e re në "albumin e familjes" që...

PD paralajmëron Pjetrin: Përgatitu Valdrin! Të pret burgu shumë shpejt!

Partia Demokratike e Shkodrës i ka kthyer përgjigje Valdrin Pjetrit, i cili u bë kryebashkiak nga votimet e 30 qershorit. PD e paralajmëron Pjetrin se...

Akuzat për dënim në Itali, Balla: Padi ndaj PD-së për shpifje

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratës së dhënë nga Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi i...

PD publikon kartelën e dënimit, Bardhi: Pjetri pranoi krimin në Itali....

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi përmes një deklarate për shtyp, thotë se Valdrin Pjetri është arrestuar dhe dënuar në Itali në vitin...

PD i kthehet Valdrin Pjetrit: Deri nesër ke kohë, po shkon...

Partia Demokratike e Shkodrës i është përgjigjur kryebashkiakut të ri, Valdrin Pjetri, i cili tha sot në një reagim se 4-5 persona në qytetin...

“Rama drejton me kriminelë”. Videomesazhi i Bashës: Valdrin Pjetri të merret...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha e cilëson kryeministrin Edi Rama një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare. Duke iu...

Bardhi sërish akuza Pjetrit: Çfarë të kujton 27 Janari 2003?

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar pas publikimit të dokumenteve nga ana e kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri, i...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...