E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Valdrin Pjetri

Etiketim: Valdrin Pjetri

“PS, propagandë si Enver Hoxha”, Lubonja: Oligarki kriminale, Rama e dinte...

Analisti Fatos Lubonja komentoi në rubrikën e “Opinion”, në News 24, nisjen e sesionit të ri parlamentar. Duke komentuar fjalën e kryeparlamentarit Gramoz Ruçi, analisti...

Deklarata e bujshme e Bushatit për Pjetrin, numri 2 i PS...

Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në News 24, deklaratën e bujshme të ish-ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati,...

Dorëzohet në KQZ tërheqja e Valdrin Pjetrit

Dorëzohet në KQZ tërheqja e Valdrin Pjetrit. Ai doli fitues në votimet një partiake të PS më 30 qershor por PD-ja publikoi dokumente që...

Valdrin Pjetri shkon në Prokurori

Valdrin Pjetri, kandidati i PS që dha dorëheqjen për marrjen e postit si kryetar i Bashkisë së Shkodrës, ndodhet në Prokurori ku po jep...

Rasti “Pjetri”, dyshime për paaftësi dhe kontroll politik mbi DSIK

Rasti i Valdrin Pjetrit është një dëshmi e rëndë për cedimin e sistemit shqiptar mbi kontrollin e integritetit të zyrtarëve të lartë shtetërorë, si...

Denoncimi i Berishës: Zonjat e PS rrinë më shumë në hamamet...

Valdrin Pjetri, i zgjedhuri më 30 qershor për të drejtuar Bashkinë e Shkodrës, i cili dha doreheqjen nje ditë më parë, perveç akuzave të...

Prokuroria i kthen përgjigje PD për Valdrin Pjetrin

Prokuroria e Përgjithshme i ka kthyer përgjigje PD-së, mbi proçedurën e verifikimit të Valdrin Pjetri. Përgjigja Më datë 05.08.2019, Prokuroria e Përgjithshme ka regjistruar kërkesën tuaj...

Rama për Pjetrin: Nuk është kriminel, fshehja e ngjarjes sjell dënim...

Kryeministri Edi Rama, i ka dedikuar 4 postime në Twitter, kandidatit të dorëhequr për bashkinë e Shkodrës, tashmë i përjashtuar nga PS-ja, Valdrin Pjetrit....

Ballafaqimi i Valdrin Pjetrit me prokurorinë

Prokuroria e Përgjithshme ka marrë gjurmët e gishtave të Valdrin Pjetrit. Shkak u bë zbulimi i dokumenteve nga PD-ja, ku Valdrin Pjetri rezultonte i...

Hajdari për Pjetrin: Problemi nuk qëndron te individi

Rudina Hajdari thotë se çështja e Valdrin Pjetrit, vërteton për të disatën herë se sa i korruptuar dhe i dështuar është sistemi ynë politik....

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com