E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Vajza

Etiketim: vajza

Vajza duan të njihen me këta 5 lloje djemsh

Kinemaja, televizioni, bota e muzikës dhe kultura popullore në përgjithësi, kanë krijuar idenë se mashkulli i preferuar prej shumicës së vajzave është ai që...

Studimi: Shumë vajza dalin në takime romantike vetëm për të ngrënë...

Rreth një në tre gra mund të kenë dalë në një takim romantik vetëm për të ngrënë falas. Në këtë përfundim ka dalë një studim...

E rëndë/ Vajza hedh të moshuarin nga autobusi, 75-vjeçari ndërron jetë,...

SHBA- Një 25-vjeçare në Las Vegas ka vrarë një 75-vjeçar, teksa të dy ishin duke udhëtuar në një autobus. Fillimisht 25 vjeçarja Cadesha Bishop...

Përplasja live/ Nëna: Tako vajzën! Babai: Duhet të pyes familjen

Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News24 është rikthyer 40-vjeçarja nga Korça nënë e një vajze 6-vjeçare e cila dy ditë më...

Dy vajzat nga Shqipëria tregojnë si u punësuan në Gjermani

‘Medita’ në Gjermani u ka kushtuar një shkrim tri vajzave, dy prej tyre nga Shqipëria, të cilat kanë gjetur punë pasi mësuan gjuhën gjermane. Në...

Duan djem, në botë “zhduken” 23.1 milionë femra

Media britanike “Daily Mail” ka publikuar një raport tronditës, sipas të cilit në botë janë “zhdukur” rreth 23.1 milionë femra, për shkak të abortit...

Bota po kërkon babain dhe vajzën që dje po loznin para...

Një apel për të gjetur dy personat në  fotografinë e bërë jashtë katedrales së Notre Dame disa minuta para se të shpërthenin flakët është...

Videoja që tronditi botën, vogëlushja lan dhëmbët e krokodilit

Një vajzë e vogël është bërë virale pasi u filmua duke pastruar dhëmbët e një krokodili. E veshur me një kostum banje, vogëlushja duket...

Vajza ngre këmbën papritmas në mes të lokalit, prindërit bëjnë reagimin...

Vajza ngre këmbën papritmas në mes të lokalit, prindërit bëjnë reagimin “epik” Në rrjet po qarkullon një video në të cilën shihet reagimi “epik” i...

Të gjithë i thonin gjumashe por prapa saj fshihej një histori...

21 vjeçarja Rhoda Rodriguez-Diaz nganjëherë fle 22 orë në ditë, nganjëherë kalon ditë e madje javë e shtrirë në shtrat duke mos mundur që...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...