E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Ushqimet e pakontrollua

Etiketim: Ushqimet e pakontrollua

Ushqimet e pakontrolluara pranë shkollave, Hoxha: Rrezik për fëmijët

Drejtoresha e Agjencisë së Mbrojtjes së Konsumatorit (AMK), Rudina Hoxha, e ftuar në ''Alert'' në ''News 24'', ka folur për rrezikun që iu kanoset...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...