Ballina Etiketimet Ushqeheni shëndetshëm

Etiketim: ushqeheni shëndetshëm

12 këshilla si të ushqeheni shëndetshëm në restorant

Fakti që shkon në një restorant për të ngrënë ushqime nuk do të thotë që do të hash jo shëndetshëm. Sipas faqes "The Healthy",...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...