E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Ura e Dragotit

Etiketim: Ura e Dragotit

Tender për urën historike të Dragotit në Vjosë! Rikostruksioni për 5...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka hapur tenderin për rikonstruksinin e Urës së Dragotit. Fondi limi i shpalljes është 15.3 milion lekë dhe asfati për ofertat...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...