Ballina Etiketimet Unikatil

Etiketim: Unikatil

Unikatil nuk heq dorë nga muzika, ja kur mbahet koncerti i...

Pas koncertit gjigand që mbajti më 27 korrik në Mitrovicë, reperi Unikatil ka treguar se nuk do të ndalet me aq. Këtë herë, legjenda e...

Hitet e verës sipas ”TopAwards”, ka supriza (VIDEO)

Cilat janë këngët që kanë qendruar më shumë në “Top 5” gjatë këtij sezoni veror? Kënga më e votuar, e cila u shpall edhe...

Unikatil sjell hitin e ri

Reperi Unikatil ka publikuar sot në mesnatë këngën më të re "Ça jon" në bashkëpunim me Klepto. Ai ka vijuar sërish me rrymën rap, ku...

Sa shqipe po e presin? Unikatil rikthehet fuqishëm në muzikë

Reperi i njohur Unikatil ka festuar 37 vjetorin e lindjes para pak ditësh, ndërsa sot paralajmëroi rikthimin në hip hop. Kohët e fundit ka munguar...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com