E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Ulsi Manja

Etiketim: Ulsi Manja

Votimi i 2 anëtarëve të Kushtetueses, Ulsi Manja: Ja pse nuk...

Deputeti socialist, njëherësh kryetar i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja, iu përgjigj Presidentit Ilir Meta në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24,...

Ulsi Manja: Do të hetoj Presidentin Meta. Kush e informoi për...

Pas tronditjes së tërmetit të tmerrshëm, 5.8 të shkallës Rihter dhe me intensitet mbi 7 ballë, pasditen e djeshme dhe lëkundjeve të tjera që...

Ceka: Deputetët e ditës së sotme janë pushtuesit e Shqipërisë

Sonte, në çeljen e sezonit të ri të emisionit “Open”, tematika qëndrore është ajo e fatit të presidentit të Republikës, Ilir Metës dhe dilemës...

Denoncimi i Malltezit: Lista e familjarëve të Ulsi Manjës që punojnë...

Jamarbër Malltezi, Sekretar për Mjedisin në Partinë Demokratike ka denoncuar nepotizmin e deputetëve të Partisë Socialiste. Në adresën e tij në Facebook, Malltezi ka...

Ulsi Manja 5 falënderime për Ilir Metën: Edhe njëherë… z. President,...

Socialistët zbusin tonet e diskutimit me presidentin Ilir Meta. Deklaratat e forta të muajve qershor-korrik, ku Meta cilësohej si një i “çmendur” që po...

Presidenti Ilir Meta: Informacion sekret, më 8 qershor do të digjej...

Për më shumë se dy orë, Presidenti Ilir Meta ishte para komisionit hetimor që është ngritur posaçërisht për shkarkimin e tij. Meta ishte i përpiktë me...

“Të pezullohet hetimi i Presidentit derisa të ngrihet Gjykata Kushtetuese”

Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit, Ilir Meta u mblodh sot për të diskutuar mbi vijimin e procedurës kundër kreut të shtetit dhe miratimin...

Shkarkimi i Metës, Manjani për PS: Hardhuca pa bisht, çfarë kërkojnë...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në facebook, pyet se pse qeveria i është drejtuar Komisionit të Venecias për shkarkimin e Presidentit...

Presidenti Ilir Meta: Ja si Ramaforma e la vendin pa Gjykatë...

Presidenti Ilir Meta, në një shënim në Facebook ka shpjeguar gjithë qëndrimet e kryeministrit Edi Rama që kanë sjellë bllokimin e Gjykatës Kushtetuese. Në vijim...

Ulsi Manja me brisk në dorë duke treguar procedurat që do...

Deputeti socialist Ulsi Manja i cili ka marrë përsipër hetimin parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta është kthyer në objekt humori në rrjetet...

EDITORIAL

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet...

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com