E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Ulqini

Etiketim: Ulqini

Shoqata “Rumia” nga Ulqini ja paguan dënimin kolegut Irfan Domnori nga...

Në Ostros të Krajës ditën e shtunë u mbajt ”Dita e geshtenjës”, një manifestim tashmë tradicional ku morës pjesë një numër i madh qytetarëve...

Inva Mula magjeps Ulqinin, sopranoja në finalen e “Belcanto Dolcinio”

Zëri i Inva Mulës ishte përzgjedhur për finalen e edicionit të tretë të Festivalit Ndërkombëtar “Belcanto Dolcinio mbajtur për tre nëtë në kalanë e...

3 të majtë e 3 të djathtë, deputetët e ’92 që...

Drejtor Ekzekutiv i Institutit të Studimeve Politike, Afrim Krasniqi, ka publikuar 6 kandidatët për deputet të cilët e kanë fijuar karrierën e tyre që...

Nga binjakëzimi te unioni…

Nga Sevdail Hyseni/Forumit i biznesit serbo - shqiptar, i organizuar në Nish, para një muaji e disa ditë, në të cilin ishin të pranishëm...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...