E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Ulqinaku

Etiketim: Ulqinaku

Rama në Shkodër, Ulqinaku: Pinjoll i bllokut erdhe si hajdut

Pas vizitës së Edi Ramës në Shkodër ku u prit me protesta në Shkodër, ka reaguar ish-deputetja demokrate Izmira Ulqinaku. Në një reagim në...

Vrasjet në Shkodër, Ulqinaku: As në 1997 nuk ka qenë kjo...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Izmira Ulqinaku ka reaguar për vrasjen e vëllezërve Bilali në Shkodër. Ulqinaku shprehet se as në vitin 1997 nuk ka...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com