E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Ulje emergjente

Etiketim: ulje emergjente

Sherr me grushte mes dy pasagjerëve, avioni bën ulje emergjente

Të hënën një avion i kompanisë low cost të Singaporit ‘Scoot’, i drejtuar në Singapor është detyruar të bëjë një ulje emergjente dhe të...

Bebja dy vjeçare vdes në avionin Bejrut-Romë, ulje emergjente në Bari

Një bebe libaneze 2 vjeçare ka vdekur teksa udhëtonte me linjën Alitalia nga Bejruti në drejtim të Romës. Avioni ka bërë ulje emergjente për...

Avioni bën ulje emergjente, momentet e tmerrit të 189 pasagjerëve

Momente tmerri kanë kaluar 189 pasagjerë të një avioni të kompanisë irlandeze “Ryanair” që udhëtonte në linjën Dublin-Zara. Papritur në mjetin fluturues ka pasur një...

Avioni bën ulje emergjente, pasagjeri refuzoi të ndalonte gazrat (Video)

Piloti i linjës ajrore me kosto të ulët nga Holanda vendosi të bënte një ulje emergjente në Aeroportin Ndërkombëtar të Vjenës në Austri pas...

Avioni i linjës Bolonja-Tiranë, ulje emergjente në Pescara

Avioni i Blue Panorama, i linjes Bolonjë - Tiranë bën uljë emergjence në Pescara, Itali. Nuk ka akoma informacion se cili ka qenë shkaku qe...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...