Ballina Etiketimet Tv Klan

Etiketim: Tv Klan

Mihaj: Një ditë besoj se do të jem kapiten i Kombëtares!

Enea Mihaj është një ndër lojtarët më premtues të Kombëtares sonë. Mbrojtësi, i cili luan për kampionët e Greqisë, PAOK, në një intervistë të...

Prostitucion në mes të Tiranës. “Tutori” i gruas djali i saj...

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë,...

Zbulohet “misioni”, çfarë do të bëjë Besi dhe Erioni në Tv...

Sezoni i ri televiziv që nisi këtë shtator solli ndryshime të mëdha në televizionet shqiptare. Merkato e tyre që filloi gjatë pushimeve verore i la...

Vajzat e Tv Klan mbeten pa emisione

Në shtator priten ndryshime në ekran. Kur kaloi nga Top Channel nga Tv Klan, Marina moderoi “C’est la vie”, që nuk u rinovua për...

PD akuzon dy televizione kombëtare: Po censuroni

Partia Demokratike ka dalë sot me një deklaratë të paprecedentë ku shpreh shqetësimin për censurimin e denocnimeve që kjo forcë politike po bën kundër...

Kryeministri Rama bie viktimë e një audiopërgjimi dhe shan gazetarin

Edhe Edi Rama viktimë e një audiopërgjimi, por këtë radhë nuk ka nevojë për verifikim pasi duket se është zëri i kryeministrit dhe fjalori...

Gara e fortë e së enjtes mbrëma, ja kush kryeson! (Tabela)

E enjtja është dita e përballjes së fortë të shumë emisioneve politike, në vend, të cilët së fundmi kanë ndryshuar kanalin televiziv. Por çfarë...

U largua nga Topi: Ja ku do ta shihni së shpejti...

Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të këtij sezoni televiziv. Kjo sepse pasi...

Gjergji Leka: Jam vonë për një fëmi tjetër, s’dua t’i thonë...

I ftuar pasditen e sotme në studion e pasdites në Tv Klan, Gjergj Leka , foli më shumë për karrierën dhe planet e tij...

Lalo nuk zëvendësohet… në kuptimin e parë të fjalës

Pas vdekjes së papritur të kompozitorit Aleksandër Lalo, njëkohësisht edhe kryetar jurie i spektaklit C’est la vie, produksioni ka marrë një vendim. Xing.al ka mësuar...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com