Ballina Etiketimet Tualeti prej ari

Etiketim: tualeti prej ari

Ende asnjë gjurmë nga tualeti prej ari

Personi i gjashtë është arrestuar nga policia për vjedhjen e tualetit prej ari. Autoritetet ende nuk kanë arritur të gjejnë veprën artistike me vlerë 6...

Grabitet tualeti prej ari në pallatin historik

Një 66-vjeçar është vënë në pranga për vjedhjen e një tualeti që kushton plot 1 milionë paund, në Pallatin Blenheim në Oxfordshire. Sikurse shkruajnë mediet...

Vidhet tualeti prej ari, me vlerë 1 mln paund (Foto)

Është vjedhur vepra e artit me një vlerë 1 milionë paund, e instaluar në shtëpinë ku dikur jetonte Winston Churchill. Tualeti i instaluar 18 vite...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...