Ballina Etiketimet Trup

Etiketim: trup

Shumë nishane në trup? Ja çfarë kontrollesh duhet të bëni

Është e këshillueshme një kontroll në vit. Veçanërisht nëse keni lëkurë të qartë ose keni pasur të prekur me kancer të lëkurës në familjen...

Tri zgjidhje për një trup të tonifikuar pa shkuar në palestër

Ditët më të nxehta të verës janë shumë afër, por me siguri jeni në mesin e personave që janë larg nga një trup estetik...

Kur ne jemi të dashuruar, çfarë ndodh në trup dhe në...

Flutura ne stomak, rrahje zemre… Dashuria eshte vertet nje stuhi kimike Ne të gjithë e dimë ndjesinë: ndihemi euforikë, gjithmonë me frymëmarrje, një rrahje zemre...

Si të keni një trup të bukur këtë verë

Pas dimrit dhe nën rrobat e rënda e ushqimit të bollshëm që zakonisht konsumohet në stinën e dimrit, tani është koha për të marrë...

Valbona Mema, ”gocë instagrami” (FOTO)

Edhe pse ka kohë që nuk ka publikuar projekte të reja muzikore, Valbona Mema mbetet një prej këngëtarëve më të mira të muzikës popullore. Ajo ka...

Sekretet për një trup si i Camilla Akerberg

Çdo ditë, qindra dieta të reja dhe programe stërvitore që heqin kilogramët e tepërt “mbijnë” në internet. Edhe pse disa prej tyre janë efektive, një...

Shqiptaro-amerikania, mikeshë e Trump: Turp për Shqipërinë

Votimi i Shqipërisë pro rezolutës që u kërkon Shteteve të Bashkuara tërheqjen nga njohja e Izraelit kryeqytet reflekton pozicionin e pandryshuar të Shqipërisë për...

“Çmendi” Xhensilën në festën e beqarisë, kërcimtari: Ma kanë “lypur” (FOTO)

Është balerini shqiptar më i kërkuar për momentin, lëvizjet e tij tepër të veçanta dhe me një trup të palestruar kanë bërë që balerini...

Gjashtë mënyra për të ndryshuar

Shtatori, për shumë prej nesh është vërtetë fillimi i vitit. Pushimet janë pas krahëve tashmë dhe i kthehemi ditëve të reja, si brenda dhe...

U kritikua se nuk kishte të pasme, Armina poston foto provokuese

Pak ditë më parë një foto e Arminës ku tregonte trupin në tërësi i bëri të gjithë të flasin duke e kritikuar që nuk...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com