E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Tritol banesës

Etiketim: Tritol banesës

Tritol banesës, gjyshja e Xhisielës: Jemi të kërcënuar

Një shpërthim eksplozivi është regjistruar mbrëmjen e vonë të së dielës, rreth 30 minuta para mesnate, në fshatin Larushk të Fushë Krujës. Sipas raportimit...

Tritol banesës së kreut të OSHEE, reagon babai: Jemi të tmerruar!

Paraditen e sotme i është vënë eksploziv banesës së të atit të drejtorit të OSHEE në Fushë-Krujë. Persona ende të paidentifikuar i kanë vënë...

Tritol banesës së drejtorit të OSHEE-së për Fushë-Krujën

Një sasi e konsiderueshme tritoli i është vendosur banesës së Xhavit Mashës. Lënda plasëse ka shpërthyer rreth ores 02 e 45 të mëngjesit të sotëm, fatmirësisht...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...