Ballina Etiketimet Tristan Thompson

Etiketim: Tristan Thompson

Tristan Thompson përplaset me Kaney West, çfarë ndodhi mes tyre

Në premierën e episodit të ri të “Keeping Up with the Kardashians”, Khloe Kardashian zbuloi se Tristan Thompson  u përpoq që të lidhej sërish...

Tristan Thompson rikthehet me ish-partneren e tij

Ish-partneri i yllit televiziv Khloe Kardashian, Tristan Thompson pas ndarjes prej saj duket se është i rikthyer një historie të vjetër të tij. Sipas mediave...

Habit Tristan Thompson, uron Khloen për ditëlindje me fjalët më të...

Historia e dashurisë por edhe skandalet e tradhtisë kanë bërë që Khloe Kardashian dhe ish-partneri i saj basketbollisti Tristan Thompson të jenë të qendër...

Tristan Thompson ka dashur të vetëvritet pas tradhtisë me Jordyn Woods

Tradhtia e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian disa muaj më parë u komentua gjatë në media. Por me publikimin e serive të reja të...

Ish-partnerja e Tristan Thompson, shtatzëni me probleme pas tradhtive

Ish-partneri i Khloe Kardashian, basketbollisti Tristan Thompson përveç vajzës që kanë së bashku, Truen dhe edhe një djalë nga  lidhja e tij e mëparshme ...

Ndonëse ndarja ia shpif, Khloe Kardashian zbulon përse fton Tristan Thompson...

Khloe Kardashian vijon të jetë tepër e zemëruar me Tristan Thompson që prej ndarjes së tyre, por nuk ia mohon të bijës qëndrimin me...

Për herë të parë Khloe Kardashian thyhen heshtjen për Tristan Thompson

Para pak muajsh basketbollisti Tristan Thomspon tradhtoi partneren e tij Khloe Kardashian me miken e ngushtë familjen Jordyn Woods. Për herë të parë në reality...

Pas tradhtisë së Tristan Thompson, Khloe Kardashian kthehet tek ish-i dashuri

Pas ndarjes nga Tristan Thompson, Khloe Kardashian ka gjetur mbështetje në shpatullat e ish-it të saj, Frenc Montana. "Khloe është mbështetur tek ish-i dashuri i...

Tristan Thompson “i vijnë mendtë”, bëhet xheloz për fotot seksi të...

Tristan Thompson po kupton se ka shkatërruar gjithcka dhe dëshiron të ketë sërish Khloe Kardashian në jetën e tij. Moderatorja ka udhëtuar drejt Vegasit për...

Khloe Kardashian flet me miqtë për Jordyn: Nuk mund ta fal

Khloe Kardashian mund të jetë larguar nga Tristan Thompson, por ajo vazhdon të ketë probleme me faktin se pse Jordyn Woods, e cila ishte...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...