Ballina Etiketimet Trinjake

Etiketim: trinjake

Infermierja në Librazhd i shpëton jetën nënës dhe trinjakëve pas 6...

Plotë gjashtë orë kanë zgjatur dy operacionet të cilave u është nënshtruar një nënë e re nga qyteti i Librazhdit, për të sjellë në...

Mrekulli/ Njihuni me çiftin që u bë 2 herë me trinjakë

Një cift që përdori mënyrën artificiale për tu bërë me fëmijë ka zbuluar se si janë bërë dy herë me trinjakë. Courtney Garrett, 38 vjec,...

Tragjedia në Durrës/ Nuni i trinjakëve rrëfen ngjarjen me detaje: Prindërit...

Durrësi është tronditur dje, kur tre fëmijë trinjakë të moshës 3 vjeç janë djegur të gjallë pas një zjarri të rënë në banesën e...

Shtëpia e shkrumbuar, aty ku humbën jetën trinjakët (FOTO)

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur sot në Rromanat të Durrësit pasi shtëpia e familjes Konçi mori fjalë duke i marrë jetën 3 fëmijëve...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com