E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Trëndafil

Etiketim: Trëndafil

“Trëndafil po pres me çel”, vajza që refuzoi Blake (VIDEO)

Reperi Blake ka publikuar projektin më të ri muzikor "Trëndafil". Një këngë ku janë përshtatur rap-i me baladën dhe kjo për të shprehur dashurinë...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...