Ballina Etiketimet Trëndafil

Etiketim: Trëndafil

“Trëndafil po pres me çel”, vajza që refuzoi Blake (VIDEO)

Reperi Blake ka publikuar projektin më të ri muzikor "Trëndafil". Një këngë ku janë përshtatur rap-i me baladën dhe kjo për të shprehur dashurinë...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com