E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Transporti Rrugor

Etiketim: Transporti Rrugor

Transporti rrugor, 16 shërbime online

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor (DPSHTRR) ka regjistruar për periudhën janar-gusht 2019, një bilanc pozitiv arritjesh jo vetëm në të ardhurat...

”Task-Forca” e Transportit Rrugor, 160 masa në një javë

''Task-Forca'' e Transportit Rrugor ka intensifikuar aksionin e saj në të gjitha akset kombëtare për të identifikuar dhe ndëshkuar paligjshmërinë dhe konkurrencën e pandershme...

Nisma e pazakontë e “Transportit Rrugor”: Nga 7 janari, asnjë shërbim...

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor deklaron se duke nisur nga data 7 janar 2019 do t’i ndalojë çdo shërbim automjeteve që...

Emërimi, ja kush vjen në krye të Transportit Rrugor

Azbi Arapi do të zëvendësojë Arben Isarajn në detyrën e Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbimeve të Transportit Rrugor. Ardhja e Arapit në postin e...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...