E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Tragjedi

Etiketim: tragjedi

Tragjedi, rrëshqitja e dheut u merr jetën 42 personave

Rrëshqitja masive e dheut u ka marrë jetën të paktën 42 personave në Kamerun. Gjatë mbrëmjes të së hënës, shtëpitë e fshatit Bamoungoum u shkatërruan...

Gjuetarit i ndodh tragjedia! Donte të vriste drerin, por vdes vetë

Një gjuetar 66-vjeçar humbi jetën pak minuta pasi qëlloi me armë drerin. Kur shkoi të shihte nëse e kishte vrarë, kafsha u tregua e...

Ndeshja Bullgari-Angli kthehet në tragjedi, bullgarët vrasin një tifoz anglez

Ndeshja e mbrëmjes së djeshme mes Bullgarisë dhe Anglisë, e cila përfundoi me rezultatin 0-6 dhe ishte e vlefshme për kualifikueset e Europianit, u...

Party kthehet në tragjedi, futbollisti rrëzohet nga taraca e katit të...

Tragjedi në futbollin argjentinas. Lojtari 23-vjeçar, Ezequiel Esperon, ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga tarraca e katit të gjashtë teksa po argëtohej...

Tragjedi në det/ Fundoset varka me 50 emigrantë, 9 të vdekur...

Një tjetër tragjedi emigrantësh në det. Një varkë e cila mendohet se transportonte 50 emigrantë është përmbytur gjatë natës mes të dielës dhe të...

Dasma kthehet në tragjedi, vdes çift 5 minuta pas ceremonisë

Një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre. Harley Morgan, 19-vjeç and Rhiannon Boudreaux 20-vjeç po udhëtonin...

Tragjedi në homazhin për vdekjen e reperit të njohur, 1 i...

Për të gjithë që nuk janë të informuar reperi i njohur amerikan Nipsey u qëllua për vdekje me 31 mars të këtij viti. Teksa qëndronte...

Loja për pak kthehet në tragjedi. Shihni çfarë ndodh!

Një gjyqtar futbolli dhe një student mbetën të plagosur pasi një shtyllë dritash u rrëzua gjatë një incidenti të tmerrshëm në një shkollë të...

Tragjedi në Tunizi, 11 foshnja humbin jetën në spital

11 foshnja të sapolindura kanë humbur jetën, brenda 24 orësh në një spital lindjeje në Tunizi. Menjeherë pas ngjarjes së rëndë, ministri i Shëndetësisë...

Gjithçka kthehet në tragjedi për pak momente!

Ky është momenti tronditës që një kujdestar kafshësh u shtyp aksidentalisht nga një elefant pasi e rrahu aq fort sa humbi ekuilibrin dhe ra...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Kastriot Islami: Reforma e dështuar…

Nga Kastriot Islami Reforma zgjedhore duket se ka dështuar fatkeqësisht pa nisur, sepse mbi të gjitha, Rama s’është...

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com